ПРОДУКЦІЯ

Металеві стелажі - обладнання, без якого не обходиться жоден магазин. Ними обладнані сучасні продовольчі і непродовольчі торгові точки, невеликі магазинчики і гіпермаркети. Практичність, довговічність, ергономічність - лише частина переваг, які притаманні даному виду стелажів.
Вони універсальні і різноманітні, зручні в експлуатації і відрізняються тривалим терміном служби. Торгові стелажі - це найекономічніше рішення для організації простору будь-якого торгового або складського приміщення.
Торгові металеві стелажі являють собою збірно-розбірну конструкцію, що складається з опорних стійок і полиць, де розміщується товар, а також зі збірної задньої стінки.
Високоякісний метал і полімерна фарба, які використовуються при виробництві стелажів, забезпечують виробу надійність і зносостійкість.
Завдяки збірно-розбірний конструкції, стелаж може з легкістю приймати різні конфігурації і адаптуватися під особливості оформлення будь-якого магазину або торгової точки. Полиці можуть встановлюватися на висоті, що відповідає габаритам конкретного товару. Модульна система дозволяє також оснащувати стелажі гачками, спеціальними кошиками і похилими полицями для окремих груп товарів. Установка металевих стелажів - найпростіший і найдоступніший, в грошовому відношенні, спосіб компактно, презентабельно і зручно для покупців розставити будь-яку продукцію.
Серія RAF. Торгове обладнання
Серія RAF
Серія CHERRY. Торгове обладнання
Серія CHERRY
Серія LINE. Торгове обладнання
Серія LINE
Серія FRAME. Торгове обладнання
Серія FRAME
Брендові стелажі. Торгове обладнання
Брендові стелажі
Індивідуальне обладнання. Торгове обладнання
Індивідуальне обладнання
Прилавки. Торгове обладнання
Прилавки
Складські стелажі OS. Торгове обладнання
Складські стелажі OS
Безкоштовна доставка по Україні
ФОП Гарасим Яна Сергіївна | ФОП Гарасим Ярослав Богданович
м. Львів, вул. Курмановича, 2, офіс 411
+38 093 144 7171 | +38 068 144 7171
vyshyvanka