Безкоштовна доставка торгового обладнання

Для максимальної зручності розміщення товарів в магазинах і супермаркетах використовують торгові стелажі.

ТОРГОВІ СТЕЛАЖІ

Ми виготовляємо торгові стелажі, які завдяки своїй конструкції можуть використовуватися для експозиції і продажу товарів з різними габаритами.

Торгові стелажі нашого виробництва застосовуються для продажу всіх груп товарів: продуктів харчування, побутової хімії, канцтоварів, інструментів, одягу, книжок тощо

Широкий модельний ряд торгових стелажів дозволяє раціонально обладнати ними магазин, павільйон або супермаркет. Торгові стелажі - це універсальні стелажі, оскільки зі стандартних комплектуючих можна швидко зібрати торгові стелажі різних типів.

До базової комплектації торгових стелажів нашого виробництва входять односторонні, двосторонні торгові стелажі, зібрані на стійках та навісні стелажі, які кріпляться на настінних рейках.

Базова комплектація торгового стелажа включає в себе стійку (ногу) стелажа або настінну рейку, панелі глухі і перфоровані (задню стінку торгового стелажа, "зашивку", подіум (основу, нижню полицю, в комплектацію торгового стелажа на настінних рейках подіум не входить).

Подальша спеціалізація торгового стелажа здійснюється за рахунок встановлення на нього полиць універсального і спеціального призначення.

Наприклад на базовий торговий стелаж можна встановити універсальні полиці - ми отримаємо прямий торговий стелаж. При встановленні овочевих полиць будемо мати овочевий торговий стелаж, книжкових полиць - книжковий торговий стелаж, кондитерських полиць - кондитерський стелаж, хлібні кошики - хлібний торговий стелаж.

Також можна комбінувати всі ці види полиць на одному торговому стелажі. Наприклад на базовий торговий стелаж встановлюємо дві кондитерські полиці, над ними - подвійну книжкову полицю, на яку в магазині виставимо цукерки у коробках, як виставку. Також можна комбінувати інші види полиць - телефонуйте, ми Вас проконсультуємо. Досвід є.

На двосторонніх стелажах можна встановлювати з двох сторін торгового стелажа як одинакову, так і різну комплектацію.

Розміри торгових стелажів:
по висоті - 1.45, 1.90, 2.35 метра;
по довжині - 0.6, 0.75, 0.95 та 1.2 метра.

Полиці торгових стелажів можна встановлювати як горизонтально, так і під кутом.

З додаткової комплектації в асортименті: профіль ціновий, бар'єри (обмежувачі), фризи трьох видів...

Торгові стелажі витримують навантаження до 150 кг на полицю.
Всі елементи стелажу пофарбовані білою порошковою фарбою, що забезпечує стійкість до корозії, підвищує термін експлуатації і надає естетичний вигляд.

За бажанням замовника можливе фарбування в будь-який колір.

Терміни виконання замовлень - мінімальні (до тижня часу). Ціни Вас приємно здивують. Доставка по Львівській області умовно-безкоштовна (уточняйте, що це означає).

Ми чекаємо Вас в нашому офісі по робочих днях з 9 до 18 години. Маємо виставку торгових стелажів усіх видів.

 

Безкоштовна доставка торгового обладнання

Фото готових об'єктів | Торгові стелажі | Мапа проїзду
Автор текстів, фото, розробка і підтримка сайту: Ярослав Гарасим
ФОП Гарасим 2003-2018